Forum motoryzacyjne. Od fanów dla fanów!

Nie jesteś zalogowany na forum.

małaChmurka
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-09-09
Liczba postów: 6

Odp: Kurtka z kapturem czy bez?

Jakie kurtki preferujecie. Te z kapturem czy bez kaptura. Oczywiście mówię o kurtkach na wiosnę lub jesień, a nie o kurtkach zimowych.

Offline

MartinHeadfield
Użytkownik
Lokalizacja: Tarnów
Data rejestracji: 2014-09-09
Liczba postów: 32

Odp: Kurtka z kapturem czy bez?

Celem kurtki jest nie tylko zapewnienie ciepła, ale też ochrona przed wiatrem i deszczem, zatem kurtka bez kaptura to coś całkowicie absurdalnego, przynajmniej dla mnie. Kurtka wiosenno jesienna obowiązkowo powinna być wyposażona w kaptur, ewentualnie w kaptur odpinany, tak by można ją było dogotować do własnych potrzeb i do pogody za oknem. Wiem, że teraz są modne kurtki, które zamiast kaptura na kołnierzu mają elastyczny ściągacz, ale to zupełnie nie moja bajka.

Offline

stringula
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 17

Odp: Kurtka z kapturem czy bez?

Bomberki są bardzo fajne i według mnie to idealne rozwiązanie na okres jesienno-wiosenny. Ja ogólnie z kurtek z kapturem korzystam tylko zimą i to tylko wtedy, gdy jest śnieżyca, albo gdy jadę w góry, a tak to jakiś ciepły płaszczyk lub krótka kurteczka. Ale znam też dziewczyny, które chodzą w kurtkach z kapturem. Dla mnie to zupełnie niepraktyczne, bo mam długie włosy i źle się układają, jak za kołnierzem wisi kaptur.

Offline

WszystkieRazemSą
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-05
Liczba postów: 16

Odp: Kurtka z kapturem czy bez?

podobno do mody wracaja kurtki jeansowe, a te nigdy nie miały kapturow, a takie kurtki to idealne przejsciówki gdy nie do konca wiadomo co na siebie założyć. Ja jednak zawsze w szafie mam przynajmniej jedną kurtkę przeciwdeszczową bo nie lubie chodzić z parasolkami. Większość dziewczyn nosi parasolki, wiec dla nich kaptur w kurtce to cos zupelnie niepotrzebnego.

Offline

Forum oparte na FluxBB

Design by Klocek.