Forum motoryzacyjne. Od fanów dla fanów!

Nie jesteś zalogowany na forum.

małaChmurka
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-09-09
Liczba postów: 6

Odp: Co dekoratorskiego na ścianę?

Witajcie! Przeniosłam się do nowego domu. Pragnę, by moje gniazdko wyglądało jakoś pięknie. Myślę nad zawieszeniem czegoś dekoratorskiego na ścianach. Może w tej sytuacji bombowym pomysłem byłoby ładne lustro dekoracyjne. Oprócz tego zastanawiam się także nad jakimiś obrazami. A Waszym zdaniem czym można udekorować ściany w domu?

Offline

Karmelitka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-05
Liczba postów: 31

Odp: Co dekoratorskiego na ścianę?

Jest multum dobrych sposobów na dekorację ścian. W moim przypadku sprawdziły się ekstra nowoczesne lustra. Uwielbiam lustra, tak więc w moim domu nie mogło takiego zabraknąć. Mam bardzo przestronne pokoje i doszłam do wniosku, że na półpiętrze powiesiłam lustro. Dla niektórych to może się wydawać zbyt szalone, ale dla mnie nic z tych rzeczy. Na dodatek u mnie jeszcze na ścianach są rozmaite płaskorzeźby. Jestem miłośniczką sztuki, tak więc w tej sytuacji jakoś długo nie musiałam się zastanawiać. Zawsze sądziłam, że ładnie udekorowany dom przyciąga ludzi. Moi przyjaciele co trochę zachwycają się moją chatą. Mnóstwo znajomych mi zazdrości tego stylu. : )

Offline

klara
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 34

Odp: Co dekoratorskiego na ścianę?

Ówcześnie ludzie wybierają design w domach. Należy tylko zobaczyć różnorodne magazyny dekoratorskie, a tam odnajdziemy co niemiara ofert na udekorowanie ścian. Sama z tego skorzystałam kiedy bardzo chciałam przyozdobić naszą sypialnię. W końcu w sieci udało się trafić na pewien sklep internetowy, w którym odnalazłam ładny obraz do sypialni. To było właśnie to czego chciałam. Od razu wzięłam. Przyznam szczerze, że obraz w rzeczywistości prezentował się jeszcze piękniej niż na fotce. Powiesiłam go w honorowym miejscu w sypialni. Muszę stwierdzić, że jestem zachwycona. Taka mała rzecz, a tyle sprawiła radości. Możliwe, że niebawem jeszcze wezmę sobie lustro. ; )

Offline

akrobatka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 56

Odp: Co dekoratorskiego na ścianę?

Multum osób wybiera przeróżne ozdoby swoich ścian. Dawno temu zostawiano je bez dekoracji. W jakimś miejscu tylko był jakiś obrazek czy też coś w tym rodzaju. Ja sobie poprzysięgłam, że jeśli będę miała swoje gniazdko to z pewnością udekoruję je nowocześnie. I tak uczyniłam. Jakiś czas temu udekorowałam ściany w swoim salonie oraz sypialni. W tym momencie rozważam co mogę dać do przedpokoju. Szukałam bardzo długo pomysłu, aż któregoś dnia w czasopiśmie dla mieszkań znalazłam oryginalne lustro srebrne. Od razu kupiłam je. Przyznam szczerze, że teraz mój przedpokój prezentuje się super. Coś boskiego. : P

Offline

tropikalna1987
Użytkownik
Lokalizacja: Jarosławiec
Data rejestracji: 2014-09-09
Liczba postów: 22

Odp: Co dekoratorskiego na ścianę?

Podejmowane rozmowy na forach są bardzo dobre. Nie raz rozważałam co mogłoby być interesującą ozdobą na ścianę do mieszkania. Nawet wczoraj wpadłam na dobry sklep internetowy, w którym polecają różnorodne dekoracje. Muszę to dobrze przestudiować, ponieważ chciałabym sobie wziąć obraz do pokoju sypialnianego. No nic, muszę to dobrze przemyśleć.

Offline

Forum oparte na FluxBB

Design by Klocek.